CS GO Kan Silme Kodu Tuşa Atama

 CS GO Kan Silme Kodu Tuşa Atama
Okunuyor CS GO Kan Silme Kodu Tuşa Atama

CS GO komutları ile CS GO oynayışımız kolaylaşıyor. CS GO içerisinde komutların en önemlilerinden biri benim de en çok kullandığım CS GO kan silme kodu.  Kodu oyun içinde aktif ettiğimiz zaman duvarda çıkan mermi izlerini siliyor. Kan izleri, bombaların oluşturduğu lekeler hepsi tek seferde silinip gidiyor. Böylelikle duvardaki kan lekelerinden dolayı düşmanı görememe gibi sorunlar da ortadan kalkıyor.

CS GO Kan Silme Kodu

Kan silme kodu ''r_cleardecals'' olarak geçiyor. Yani bu kodu konsol açıp yazdığınız zaman haritadaki tüm kanlar, izler, lekeler hepsi tek seferde siliniyo. Sizler göstereceğim ise bunu bir tuşa atayarak konsol açmadan rahatlıkla hepsini temizleyebileceksiniz. r_cleardecals'' konsola direkt olarak  bu kodu yazmak yerine bind "shift" "+speed;r_cleardecals" kodunu yazın. Oyun içerisinde SHIFT tuşuna bastığınız her seferde bütün kan ve leke izleri silinecek. Shift yerine başka bir tuş atamak istiyorsanız bind ''shift'' kısmında shift yerine istediğiniz bir harfi ve tuşun adını yazın. Ona bastığınızda silinecektir.

En Çok İşinize Yarayacak CS GO Komutları

bind “shift” “+speed;r_cleardecals” : Haritadaki kanları siler

”cl_disablefreezecam 1” : Öldükten sonra rakibinizi 3-4 saniye görüntülemenizi sağlar.

”mat_queue_mode 2” : İşlemcinizi optimize ederek daha yüksek fps almanızı sağlar.

”fps_max 0”: FPS değerlerinizi serbest bırakır alabileceğiniz en yüksek FPS değerlerini alırsınız.

”+cl_show_team_equipment”: Takım arkadaşlarınızın karakterleri üzerinde ekipmanlarını ve canını görmenizi sağlar.

”mm_dedicated_search_maxping”: Ping değerlerinizden dolayı uzun süre maç bulmama hatasını kaldıran ve ping değerinize göre maç arayan komut.

”net_graph 1”: FPS, Ping, Loss, Tickrate vs. gibi ayarları görmenizi sağlayan komut.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun