CS GO Sadakat Rozeti Nasıl Alınır 2021

 CS GO Sadakat Rozeti Nasıl Alınır 2021
Okunuyor CS GO Sadakat Rozeti Nasıl Alınır 2021

CS GO profilimizde sergilediğimiz Cs Go sadakat rozeti, 2018’de oyun gelen ”Danger Zone” operasyonu ile birlikte gelmişti. Sadakat rozeti gördüğümüz zaman ”aa tamam bu hile değildir” diyebiliyoruz. Bu yüzden önemli Peki  sadakat rozeti 2021 nasıl alınır?

Cs Go Sadakat Rozeti Nasıl Alınır 2021 ?

Cs Go’da profilde sergilediğimiz Sadakat rozeti dediğim 2018’de oyuna geldi. 2018’de oyuna gelen danger zone güncellemesi ile oyun ”Free2Play” yani ücretsiz şekilde oynanabilir oldu. Ücretsiz hale gelince haliyle CS GO hileli rekabetçilerin sayısı arttı. Her maç, her rankta neredeyse hileye rastlayabiliyordunuz.

İlginizi Çekebilir: CS GO Kan Silme Kodu Tuşa Atama

Silver 1’den Global’e her rankta kolsuz arkadaşlarımız wallhack, aimbot vs vs aklınıza gelebilecek her türlü hile ile bizi karşılıyorlardı. Bu güncelleme bir nevi hileye karşı savaş açmıştı diyebiliriz. İşte bu güncellemeden isterse 1 gün önce olsun, Cs Go’ya sahip olan oyuncular ”Sadakat Rozeti ile ödüllendirildi. Yani danger zone güncellemesi ile birlikte artık oyunda yeni sadakat rozeti diye bir şey kalmadı. Yani güncelleme çoktan geçtiği için o güncellemeden sonra hesap açıp isterseniz milyonlar harcayın hesabınız için sadakat rozeti alamazsınız.

Güncel Videolar Paylaştığım Youtube Kanalıma Göz Atın

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun