BBL Esports Kimdir? BBL Esport Oyuncuları, BBL Espor Kadro

 BBL Esports Kimdir? BBL Esport Oyuncuları, BBL Espor Kadro
Okunuyor BBL Esports Kimdir? BBL Esport Oyuncuları, BBL Espor Kadro

Herkese selam ben Sahinchez. 2020’nin bahar aylarında çıkışını gerçekleştiren Valorant online oyun dünyasına çok hızlı bir giriş yaparken aynı zamanda espor alanında büyük ilgi gören bir oyun haline geldi. Çıktığı günden bu yana profesyonel espor oyuncuları, Twitch yayıncıları ve bizim gibi online oyun sevdalıları CS, PUBG, R6 oynarken yanına bir de Valorant indirdik. Ülkemizden de bizi hem yurt içi hem de yurt dışı turnuvalarda aldığı başarılarla gururlandıran bir takım çıktı elbette. Eski Lol Espor oyuncusu ve yaklaşık 8 senedir aktif olarak yayıncılık hayatını sürdüren Ferit ”Wtcn” Karakaya tarafından kurulan BBL Esports, şimdilik altında sadece Valorant takımı barındırıyor.

Youtube Kanalıma Hoşgeldiniz

BBL Esports Kimdir?

Valorant’ın çıkmasıyla birlikte kurulan BBL  Esports, Ferit’in yıllardır hayalini kurduğu kendi espor takımının ilk adımlarıydı. BBL Esports ile hayallerini gerçekleştiren Ferit ”wtcN” Karakaya oyun yeni çıkmış olmasına rağmen daha önceden FPS oyunlarında tecrübeleri olan (özellikle eski profesyonel CS GO Oyuncuları) oyuncuları toplayarak BBL Esports adını verdiği espor takımını kurdu. Şu anda aktif olarak mücadele ettikleri tek oyun Valorant.

İlginizi Çekebilir: Sangal Esports Kimdir? Sangal Esports Oyuncuları, Sangal Esports Kadro

BBL Esport Oyuncuları

AsLanM4shadoW: Ali Osman Balta, yani oyun içinden tanıdığımız ismiyle ”AsLanM4shadoW”. BBL Esports takımında Haziran ayından beri görev alan AsLanM4shadoW başarılı bir şekilde Valorant Kariyerini sürdürüyor.

Russ: Batuhan Malgaç, yani oyun içinden tanıdığımız ismiyle ”Russ” BBL Esports ile Valorant’ta mücadele ediyor.

Kero: Kerimhan Duman, yani oyundan içinden tanıdığımız ismiyle ”Kero”. Daha önceden ”tokmakhead” nickiyle profesyonel CS:GO oyuncusu olan Kerimhan, şimdi ise BBL Esports ile Valorant’ta mücadele ediyor.

Legoo: Semih Selvi, yani oyun içinden tanıdığımız ismiyle ”Legoo” BBL Esports ile Valorant’ta mücadele ediyor.

Aimdll__: Hüseyin Kabışteke, yani oyun içinden ismiyle ”Aimdll__” BBL Esports ile Valorant’ta mücadele ediyor.

 

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status