CS GO Fps Arttırma 2020 – FPS Arttırma Yöntemleri

Okunuyor CS GO Fps Arttırma 2020 – FPS Arttırma Yöntemleri

Herkese selam ben Sahinchez. Bugün sizlere CS GO oynarken fps değerlerinizi nasıl arttırırsınız bunu anlatacağım. CS GO oynarken oynayışımızı en çok etkileyen iki şey ”ping” ve ”fps” olarak bilinir. Ben de bugün sizlere CS GO fps arttırma nasıl yapılır? bundan bahsedeceğim. Sistem gereksinimleriniz CS GO oynamak için yetmiyorsa yapacak bir şey yok. Ancak yazıda sizlere önereceğim yöntemler en azından daha iyi bir oyun oynamanıza yardım edebilir. Günümüzün ekonomik koşullarından dolayı oyun oynamak isteyen herkes rahatça yeni bir bilgisayar alamıyor. Ben de bu yüzden düşük FPS alan oyuncular için bir rehber hazırladım.

cs go fps

CS GO Fps Arttırma Yöntemleri

Şimdi anlatacağım yöntemleri sıra sıra yaptığınız zaman FPS değerlerinizde gözle görülür bir artış olacaktır. Hadi bakalım.

Masaüstü Performans Ayalarları

  • Bilgisayarım’ı açtıktan sonra içeride ”Sağ tık>Gelişmiş sistem ayarları>Gelişmiş>Ayarlar>En iyi performans için ayarla.

Bu ayarı yaptığınız zaman sadece CS GO için değil genel olarak sistemi kullanırken daha hızlı bir bilgisayarınız olacak.

İlginizi Çekebilir: Yeni Başlayacak Olanlara CS GO Taktikleri

  CS GO Çalıştırma Seçenekleri

Bu adımda belirttiğim kodları yazdığınız zaman direkt olarak oyuna etki eder. Kodları yazmak için ”Steam>CS GO>Sağ Tık> Özellikler> Başlatmak Seçeneklerini Ayarla

  • -high (İşlemcinin CS: GO’ya öncelik vermesine yarar)
  • -nojoy (Joystik devre dışı kalır)
  • -novid (Oyuna giriş introsu kalkar)
  • -nod3d9ex (ALT-TAB hızlanır)
  • +cl_forcepreload 1 (Harita önceden yüklenir)

CS GO Fps Arttırma

♦  CS GO Konsol Komutları

Bu sefer ki adımı ise oyun içinden yapıyoruz. Oyun içinde konsolu aktif ettikten sonra konsola yazacağımız kodlar FPS değerlerinizi optimize edecek.

  • fps_max 0 (Bu adım fps değerlerinizi serbest bırakarak alabileceğiniz en yüksek değerleri almanızı sağlar)
  • mat_queue_mode 2 (Bu adım işlemciyi optimize ederek fps değerlerinizi arttırır.)

♦ CS GO Oyun İçi Grafik Ayarları

Son olarak ise bir oyunda FPS değerlerimize en fazla etki eden adımı anlatacağım. Oyun içi grafik ayarları. CS GO FPS arttırma yöntemleri arasında da bence FPS değerlerinize en çok etki edecek olan adım bu. En iyiyi en sona sakladım diyebilirim. CS GO oynarken ekstra HD ve efektik grafiklere ihtiyaç duymayacağımız için grafik ayarlarını en düşükte tutmak oyun performansı için en iyisi olacaktır.

  • Görüntü ayarlarını 4:3 ve 1024×768 veya 800×600 ayarlarına çektiğiniz zaman evet görüntü bozulacak ancak çoğu profesyonel oyuncu daha geniş bir görüntü için 4:3 değerlerinde oynuyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status