CS GO Güven Faktörü Yükseltme

 CS GO Güven Faktörü Yükseltme
Okunuyor CS GO Güven Faktörü Yükseltme

Herkese selam ben Sahinchez. CS GO Güven faktörü biz CS oyuncuları için çok önemli. Karşımıza hatta takımımıza gelen oyuncu bizim güven faktörümüze göre belirleniyor. Siz hile kullanan, takım arkadaşlarına hasar veren, arkadaşlarını bloklayan, takım arkadaşlarıyla veya rakiple küfürleşen bir oyuncu iseniz size hem takımınıza hem de rakibinize bu tarz oyuncuları getiriyor. Yani kısaca siz nasıl bir oyuncu iseniz öyle oyuncularla oynuyorsunuz. Peki CS GO Güven Faktörü yükselir mi?

CS GO Güven Faktörü Yükseltme

Güven Faktörünüzü yükseltmek için şimdi yazdığım adımlara dikkat etmeniz lazım.

1-) Telefon veya mail ile steam guard aktifleştirin.

Telefon veye mail ile aktif şekilde Steam Guard kullandığınız halde Steam sizin güvenilir, güvenine önem veren bir oyuncu olduğunuzu düşünecektir. Ufak bir detay olsa da hesap güvenliğiniz için de önemli.

2-) Arkadaşlarınızdan veya oyunculardan övgü isteyin.

Övgü burada çok önemli rol alıyor. CS GO oynarken güven faktörü yükseltme için en kolay ve ulaşılacak yol övgü istemek. Rekabetçiyi geçtim rastgele bir ölüm maçında bile rastladığınız oyunculardan övgü puanı isteyerek iyi bir oyuncu olduğunuzu gösterip güven faktörünüzü yükseltebilirsiniz.

3-) CS GO dışındaki oyunların sayısı ve süresi de kontrol edilir, çok oyununuz yoksa süreleri yüksek tutun. (CS GO saati en önemlisi)

Steam oyun saatlerinizin yüksek olduğunu görüp sizin düzenli ve aktif bir oyuncu olduğunuzu kabul edecek. Yine ufak bir detay ama önemi var.

4-) Oyun içi takımdan birini atma, hasar verme gibi şeyler yapmayın.

Övgü ve reporttan sonra en önemli adım bu. Oyun içinde takım arkadaşlarınızı rahatsız edecek, flaş atma, bloklama, yakma, garip sesler çıkartmak gibi hareketler yapmayın. Durduk yere takım arkadaşlarınızın sizi raporlayacağı hareketler yapmayın.

5-) Hile yapmadan sık sık oynamaya dikkat edin.

E tabii ki 😀 Hile açmayacaksınız.

6-) Overwatch yapın.

Overwatch yapmanız size hem XP puanı kazandırırken hem de başarılı yaptığınız her OW  güven faktörünüze fayda sağlar.

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status