CS GO Taktikleri – Yeni Başlayacak Olanlara CS GO Taktikleri

Okunuyor CS GO Taktikleri – Yeni Başlayacak Olanlara CS GO Taktikleri

Herkese selam ben Sahinchez. Bugün CS GO’ya yeni başlayacaklara bir kaç öneride bulunacağım. Yaklaşık 4 senedir oynuyorum ve farklı hesaplarda toplamda 4.000’in üzerinde oyun saatim mevcut. Elimden geldiğince sizlere oyun içi tecrübelerimden tavsiyeler vereceğim. CS GO Taktikleri yazımda sizlere önerdiklerimi kesinlikle uygulamalısınız demiyorum. Ancak önerilerimin bir çok oyuncu için yardımcı olacağını düşünüyorum. Hazırsanız önereceğim şeylere sıra sıra geçelim.

cs go taktikler

CS GO Taktikleri

1-) Isınmayı Unutmayın: İlk tavsiye olarak şunu söylemeliyim ki ısınmadan maça girmeyin. İster rütbeniz Silver isterseniz Mge olsun hiç fark etmez. Oyuna ısınmadan girmek yerine maça girmeden atacağınız bir ölüm maçı sizi oyuna ısındıracaktır.

2-) Oyun İçi Arkadaşlar Edinin: Oyunun içinde kolaylıkla yardımlaşabileceğiniz, iyi anlaştığınız ve rütbesi sizle benzer ve aynı olan takım arkadaşları bulun. Hatta kendi aranızda bir takım kurun. Böylelikle trollenme ihtimalinden kurtulursunuz.

3-) Farklı Haritalar Öğrenin: Ola ki denk geldi sürekli oynadığınız harita veya haritalardan farklı bir harita geldi. Detayı detayına bilmiyorsanız bile nereden düşman gelir, nereden çıkılır öğrenmeniz faydanıza olacaktır.

4-) Profesyonel oyuncuların yayınlarını izleyin: Youtube veya Twitch de yayın yapan bir sürü yayıncı var onları izleyerek hem haritanın taktiklerini hem de başka konularda bilgi edinebilirsiniz.

5-) Zırh almayı unutmayın: Zırh almanız oyun açısından çok önemlidir. Hem canınızı ciddi bir şekilde arttırır hem de aldığınız kask sayesinde kafadan tek yemezsiniz.
Genellikle First Roundlardada hafif zırh alıyorlar. Düşük rütbede çoğu oyuncunun en büyük hatası zırhtan önce silah alıyor olması.

7-) Kod kullanın: Oyun keyfinizi geliştirecek ”HİLE OLMAYAN” CS GO Konsolu ile aktifleştirilen bir kaç kod var. Bunları kullanın. Yakında bunun için bir rehber yapacağım.

😎 Durmadan Rushlamayın: Sürekli rushlamayın. Oyunu GO RUSH B mantığında oynarsanız, pusan veya bombaları iyi kullanan bir oyuncu sizi sürekli avlayacaktır.

9-) Grafik Ayarlarını Halledin: CS GO, Pubg veya Fortnite gibi grafiklerin size yardımcı olacağı bir oyun değil. FPS değerleriniz ne kadar yüksek olursa o kadar iyi olacağından önceliğiniz grafik değil performans olsun.

10-) DPI Ve Hassasiyet: Oyun içinde mouse hareketlerinizi hızlandırmak veya yavaşlatmak için DPI ve Hassasiyet ayarlarınızı gözden geçirin.

11-) Doğru Crosshair Seçimi: CS GO Taktikleri serisinin son maddesi olarak da sizlere crosshair önerisi yapacağım. Crosshair atölyelerinden size daha güzel gelen bir crosshair seçin.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status