Red Dead Redemption 2 Hileleri – PC

 Red Dead Redemption 2 Hileleri – PC
Okunuyor Red Dead Redemption 2 Hileleri – PC

Herkese selam ben Sahinchez. Bugün sizlere Rockstar Games’in son oyunu vahşi batı ve kovboyluk üzerine olan Red Dead Redemption 2 oynarken kullanabileceğiniz kodları göstereceğim. Aslında kod olarak geçse de bunlar oynamanızı kolaylaştıran hileler. Mesela bu hilelerle dağ, bayır gezip birilerini öldürüp ya da görev yapıp para kasmak yerine direkt bir hile para kazanabilirsiniz. Ya da haydutlarla çatışırken canınız azaldı ve yanınızda tonik yoksa canınızı doldurabilirsiniz. Red Dead Redemption 2 Hileleri işte burada işimize yarayacak. Bize oyunun sunmadığı imkanlarla kolaylık sağlayacak.

Youtube Kanalıma Bir Göz At Bence

Cephanenizi doldurabileceğiniz, canınızı doldurabileceğiniz para harcamadan istediğiniz şeyleri elde edebileceğiniz Red Dead Redemption hileleri işte şöyle.

Red Dead Redemption 2 Hileleri

♦ Aranma Seviyesini Düşürme

  • You want freedom” kodu ile kasabada tozu dumana kattıysanız veya dağda bayırda birini öldürürken yakalandıysanız aranma seviyenizi düşürerek kaçmanıza gerek kalmadan işi bitirmiş olursunuz.

♦ Aranma Seviyesini Yükseltme

  • You want punishment” kodu ile sıradan oyun ilginizi çekmiyorsa ve sürekli aranan azılı bir suçlu olmak istiyorsanız bu hile tam size göre.

♦  Sınırsız cephane

  • ”Abundance is the dullest desire” kodu ile görevlerden göreve, çatışmalardan çatışmalara koşarken mermi sıkıntım olmasın diyorsanız bu kod ile artık cephaneniz bitmeyecek.

♦  Atı Her yerden Çağırma

  • ”Better than my dog” kodu ile dağda bayırda nerede olursanız olun atınızı tek bir ıslıkla çağırabiliyorsunuz.

♦ Dürüstlük seviyenizi arttırma

  • ”Virtue Unearned is not virtue” kodu ile dürüstlüğünüze ve karakterinize zarar verecek davranışlar sergilediyseniz bunu düzeltmeniz mümkün

♦ Ağır Silahlar Alma

  • ”Greed is American Virtue” kodu ile para harcamadan oyunda bulunan ağır silahlara sahip olabilirsiniz.

♦ Sınırsız Dayanıklılık

  • ”The lucky be strong evermore” kodu ile oradan oraya koştururken hiç bir zaman yorulmayacaksınız.

♦ Tüm çubuklarınızı doldurma

  • ”You Seek More Than The World Offers”  kodu ile birlikte oyun içinde yer alan can, dayanıklılık, dead eye barları ve atınızın mevcut barları full şekilde dolacak.

♦ Hızlı bir ata sahip olma

  • Run! Run! Run!” kodu ile birlikte yollardaki partneriniz çok hızlı bir yarış atı olacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status