Valorant Elo Bakma, Valorant Elo Öğrenme

Okunuyor Valorant Elo Bakma, Valorant Elo Öğrenme

Herkese selam ben Sahinchez. Valorant oynarken rütbeniz, dereceniz ne olursa olsun ELO yani yetenek puanınızı merak ediyor olabilirsiniz. Bugünkü yazımda sizlere Valorant Elo bakma, Valorant elo nasıl bakılır bunu anlatacağım. Valorant ELO puanınızı aslında oyun içinde rütbenizden kolaylıkla tahmin edebilirsiniz. Ancak puan hedefi koymak isteyen oyuncular için Valorant Elo öğrenme yararlı olabiliyor. Göstereceğim yöntem ile hiç bir şekilde şifre vs. girmeden elo puanınızı öğrenebilirsiniz.

Youtube Kanalıma Hoşgeldiniz

Valorant Elo Öğrenme

Valorant Elo öğrenme ne yazık ki oyun içerisinden mümkün değil. Oyun içerisinden sadece rekabetçi rütbemizi görüntüleyebiliyoruz. Valorant Elo bakma için ayrı bir siteye ihtiyacımız var. Sitemizin adı Tracker. İngilizce olan sitenin Türkçe manası izleyici anlamına geliyor. Yani bir nevi Valorant ELO puanımızı izliyor diyebiliriz. Siteyi bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. https://tracker.gg 

Valorant Elo Bakma

Dediğim gibi siteye giriş yaptıktan sonra hiç bir kullanıcı bilgisi vermeden Valorant Elo öğrenme işlemini tamamlamış olacağız. Siteye girdikten sonra:

  1. Arkaplanda oyunu açarak hem kullanıcı adınızı hem de yanında yazan numaralı kodu öğrenin
  2. Daha sonrasında siteye girin.
  3. Siteye girdikten sonra üst tarafta bulunan ”Valorant” sekmesini seçin.
  4. Sonrasında açılan sekmede ortada bulunan kısma kullanıcı adınızı ve numaralı kodu girin.
  5. Elo puanınız sorgulanıp karşınıza çıkacaktır.

valorant elo öğrenme

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status