Yeni Nesil Konsollardan FIFA 21 Görüntüleri

 Yeni Nesil Konsollardan FIFA 21 Görüntüleri
Okunuyor Yeni Nesil Konsollardan FIFA 21 Görüntüleri

Herkese selam ben Sahinchez. Bugünkü yazımızda sizlere biz oyuncuları heyecanlandıran yeni bir haberden bahsedeceğim. Gün geçtikçe teknolojinin gelişmesiyle  oyun dünyasında bir çok gelişme yaşanıyor. Artık günümüzde yaşanan gelişmeler grafik ve performans iyileştirmeleri oluyor. Xbox Series X, Playstation 5 ve RTX teknolojisi ile konsollar ve bilgisayarlarda artık  yeni nesil teknolojilerle oyunlar oynayacağız. İşte bugünkü haberimiz de yeni nesil konsollardan Fifa 21 görüntüleri üzerine olacak.

Yeni nesil konsolların piyasaya çıkmasından sonra FIFA 21 gibi güncel oyunlardan başka oyunlar da yavaş yavaş yeni nesil konsollarda da satmak için yeniden çıkış yapacak diyebiliriz. Bunun kanıtı olarak ise CD Projekt Red tarafından Witcher serisinin son oyunu olan Witcher 3’ün yeni nesil konsollara önümüzdeki senelerde getirilecek olmasını duyurmasını gösterebiliriz.

İlginizi Çekebilir: Yeni Başlayacak Olanlara CS GO Taktikleri

Konuda bahsettiğim FIFA 21’in yeni nesil konsollara gelecek olan versiyonu ise Xbox Series X/S ve PS5’e 4 Aralık tarihinde çıkış yapacak. Yani önümüzdeki ay yeni nesil görüntülerle Fifa oynanabilecek.

 Yeni Nesil Konsollardan FIFA 21 Görüntüleri

yeni nesil konsollardan fifa 21 görüntüleri

Fifa’nın resmi Twitter hesabından paylaşılan görüntülere bakıldığında ışık hüzmeleri ve renk detaylandırması ile grafiklerin gerçekçiye çok yakın olduğu gözleniyor. Görünüşe göre en gerçekçi Fifa 21 yeni bir seri çıkana kadar en gerçekçi Fifa oyunu olarak anılacak. Yeni nesil ışık izleme (ray tracing) teknolojisi ile grafik kalitesini en üst seviyeye çeken EA yeni nesil konsollara çıkardığı ilk Fifa oyunuyla grafik açısından beğeni aldı. Gelecek senelerde direkt olarak yeni nesillere odaklı çıkacağından daha iyi bir performans bekliyorum.

yeni nesil konsollardan fifa 21 görüntüleri

Ayriyeten Yeni Nesil Stadyum Görüntüleri

Görünüşe bakılırsa yeni nesil teknolojiler için EA SPORTS elinizi hızlı ve hazır tutmuş. Ve oyunu çıkartırken yeni nesil teknolojileri hesaba katarak çıkartmış. Oyun çıktıktan 2-3 ay sonra yeni nesil konsollara full optimize şekilde çıkartmak bir hayli zor iş. Bu yüzden bu konuda yapımcı firma Ea Sports’u tebrik etmek gerekiyor. Ancak oynanış konusunda bir geliştirme, iyileştirme gelecek mi bunun hakkında bir açıklama olmadığını da belirtmek isterim. 4 Aralık’ta grafik açısından bizi doyuracak olan yeni FIFA oyunuyla görüşmek üzere.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status