Yeni Steam İndirimi Ne Zaman? Steam İndirim Tarihi Sızdırıldı

 Yeni Steam İndirimi Ne Zaman? Steam İndirim Tarihi Sızdırıldı
Okunuyor Yeni Steam İndirimi Ne Zaman? Steam İndirim Tarihi Sızdırıldı

Herkese selam ben Sahinchez. Steam üzerinden indirim oldukça veya olmasa bile beğendiğimiz oyun varsa sürekli alışveriş yapıyoruz. Eğer oyun oynamayı seviyorsanız senenin belli zamanlarında yapılan ”Steam Kış İndirimi” ”Steam Yaz İndirimi” aralarda yapılan Steam Yılbaşı indirimi, Steam Halloween indirimi gibi etkinlik indirimleri biz oyuncuları mutlu ediyor.

Yeni yılı kutlamak için de yeni yılın ilk aylarında (Ocak-Şubat gibi) bir Steam İndirimi daha yapılıyor. İşte bu sene yapılacak olan yeni yılı kutlama indirimi de Steam indirimlerini takip edebildiğimiz SteamDb sitesi tarafından sızdırıldı.

İlginizi Çekebilir: CS GO B Tutma Taktikleri Youtube Videosu Yayında

Yeni Steam İndirimi Ne Zaman?

Aslında yılbaşından sonra yeni yılı kutlamak için yapıldığı düşünülen bu indirim, genelde Ocak ayında olduğu gibi, geçen sene de 23 Ocak – 27 Ocak tarihleri arasında 4 gün boyunca sürmüştü. Büyük bir ihtimalle bu senede 4 gün devam edecek. 1 hafta da olabilir ancak 4-5 gün ile kısıtlı olacağını düşünüyorum.

Bu sene yapılacak indirimin ise Şubat’ın ilk haftası yapılacağı düşünülüyor. Sızdırılan habere göre bu sene indirimlerin 3 Şubat’ta başlayıp 7 Şubat’ta biteceği düşünülüyor. Steam üzerinde günlük takip ederek sevdiğiniz oyunların indirime girip girmediğini öğrenebilirsiniz.

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status